haslo

EN
INFOLINIA
POBIERZ

Kawa Prime Weld

Kawa Prime Weld 100% Arabica
Najwyższej jakości kawa wyselekcjonowana przez Idal UMDS sp. z o.o. specjalnie dla Klientów spółki. Starannie opracowana, średnio palona, mieszanka kaw arabic pochodzących z upraw w Kenii, Etiopii, Brazylii i Gwatemali. Ziarna z Kenii dają tej kawie wyrazisty smak o owocowo-winnym aromacie, co jest zbalansowane czekoladowym i kwiecistym posmakiem ziaren z Etiopii. Całość uzupełniają aromatyczne, orzeźwiające i pozbawione goryczki kawy z Brazylii, a także, dające korzenny aromat z nutą karmelu, ziarna z Gwatemali.

Nasza kawa nadaje się do parzenia w sposób tradycyjny, jak i z automatów przelewowych oraz ciśnieniowych. Najlepszy efekt, jak w przypadku każdej kawy, uzyskają Państwo parząc kawę metodami ciśnieniowymi. Zawór wentylacyjny na opakowaniu gwarantuje utrzymanie świeżości i aromatu w terminie podanym na etykiecie. Po otwarciu proszę przechowywać kawę szczelnie zamkniętą w oryginalnym opakowaniu, z dala od promieni słonecznych.

Dla Państwa wygody, do użytku w biurze, oferujemy kawę mieloną, jednakże najlepszy aromat, w szczególności nuty orzechowe, czekoladowe i cytrusowe będzie miała kawa zmielona tuż przed zaparzeniem. Dlatego szczególnie polecamy naszą kawę ziarnistą.

Ciekawostka: Koniak uwydatnia smak kawy. Nie dolewaj go jednak do kawy tylko spróbuj pić na przemian z kawą. Nie polecamy jednak próbować tego w biurze 🙂

Jak wybraliśmy dla Was tę kawę?
Ponieważ nie jesteśmy producentem kawy, mieliśmy nieskrępowaną dowolność w wyborze kawy, którą Państwu prezentujemy pod naszą marką Prime Weld. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że tej kawy Państwo jeszcze nigdy nie próbowali, gdyż nie jest to kawa jednej z wielkich i znanych na rynku marek. Wybraliśmy właśnie tę kawę ponieważ jej producent został przez nas pomyślnie zweryfikowany, sam produkt pomyślnie przeszedł nasze testy, a kawa prezentowała najwyższą wartość – czyli najkorzystniejszy stosunek smaku do ceny. W rzeczywistości była to najsmaczniejsza z degustowanych kaw, mimo iż nie najdroższa.

Taka sama filozofia selekcji przyświeca nam od 30 lat podczas wybierania asortymentu handlowego naszej spółki. Wszystko, co Państwu proponujemy zostało przez nas bezstronnie wyselekcjonowane i poddane wieloetapowej weryfikacji, a do Państwa konkretnej aplikacji dobierzemy tylko optymalne rozwiązanie i wesprzemy Was w procesie jego wdrożenia – zgodnie z  naszą misją. O tym, że nam się to dobrze udaje świadczą choćby liczne  listy referencyjne od naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą  ofertą, a na zachętę przygotowaliśmy specjalny rabat dostępny wyłącznie dla klientów, którym wręczyliśmy naszą kawę, którzy zeskanowali z niej kod i którzy czytają niniejszą stronę:

Specjalne promocje
Złóż zamówienie na urządzenia CEA, Migatronic, Miller, Nitty-Gritty, Soyer,  w zamówieniu powołaj się na specjalną promocję Kawy Prime Weld a otrzymasz dodatkowe 5% rabatu od wynegocjowanej przez Ciebie ceny. Promocja dotyczy tylko jednej sztuki danego rodzaju urządzenia.

Złóż zamówienie na powyższe urządzenia o wartości co najmniej 50.000 zł netto i otrzymaj automatyczny ekspres do kawy o wartości ok. 2.000 zł.

Promocje ważne do końca marca 2020. Z promocji można skorzystać tylko raz (jedno zamówienie). Promocje nie łączą się.

Chcesz więcej?
Skończyła Ci się nasza kawa i chciałbyś więcej? Zapraszamy do naszego biura w Gdyni  gdzie gości zawsze częstujemy tą kawą. A kolejna, limitowana, edycja tej kawy już za rok!

 

SMACZNEGO