haslo

EN
INFOLINIA
POBIERZ

HANDLOWIEC STACJONARNY B2B

Zadania:
– prowadzenie rozmów z klientami na podstawie materiałów i skryptu kampanii
– uzupełnianie danych w systemie CRM w trakcie rozmów z klientami
– współtworzenie kampanii sprzedażowej

Wymagane kompetencje i doświadczenie na start:
– swoboda w komunikowaniu się, także w prowadzeniu rozmów tel.
– min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług o wysokiej wartości
– min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B

Mile widziane:
– doświadczenie w sprzedaży zdalnej
– znajomość branży przemysłowej, w której działamy
– znajomość modeli lub technik sprzedaży

Parametry stanowiska:
– praca stacjonarna w centrali firmy w Gdyni
– stałe godziny pracy (pn-pt, 8-16)
– umowa o pracę lub inna forma zatrudnienia

O nas:
– 31 lat na rynku
– świetna reputacja u pracowników, dostawców i klientów
– słuchamy, rozumiemy, szanujemy siebie i innych
– energiczny, doświadczony i wspierający się zespół
– możliwość rozwoju w ramach struktur działu handlowego

Jeśli uważasz, że to właśnie Ciebie szukamy, to aplikuj niezwłocznie na adres rekrutacja@idal.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę, w rozumieniu Art. 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1), na przetwarzanie moich danych osobowych przez Idal UMDS  sp. z o.o., 80-540 Gdynia w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Idal UMDS  sp. z o.o. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

Zadzwoń do nas