Aktualności

50-lecie MIGATRONIC – promocja
29 maja 2020

Szanowni Państwo!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o tegorocznej akcji promocyjnej z okazji Jubileuszu 50-lecia istnienia firmy MIGATRONIC. Z tej okazji przygotowany został konkurs dla posiadaczy lub użytkowników urządzeń firmy Migatronic.

Kto zarejestruje spawarkę Migatronic, a ta okaże się najstarszym urządzeniem w Polsce, wygra nową Sigmę Select CVDrugą nagrodą jest urządzenie RallyMig 161i, które zostanie wylosowane spośród uczestników akcji.

Na potrzeby akcji została przygotowana strona internetowa https://miga50.com/PL , na której należy rejestrować urządzenia do konkursu. Na stronie na bieżąco można odczytać ranking zarejestrowanych produktów. Można także pochwalić się swoją „LEGENDĄ” udostępniając poprzez stronę np. galerię swojego urządzenia.

Konkurs trwa od 1 czerwca do 30 listopada 2020 r.

Z okazji okrągłej rocznicy 50-lecia istnienia firmy Migatronic przygotowana została także specjalna oferta dla klientów zainteresowanych zakupem nowych urządzeń. Szczegółowe informacje dotyczące tej oferty są dostępne w ulotce informacyjnej.

Urządzenia objęte promocją:

– Automig 233i

– Pi 250 AC/DC z podwoziem

– Sigma Select CV Graficzny

– Sigma Select SV Graficzny

Zachęcamy do  bezpośredniego  kontaktu telefonicznego lub e-mail z naszym Działem Wsparcia Klienta, który odpowie na zadane pytania bądź też skontaktuje Państwa z naszym handlowcem, w celu bliższego omówienia wybranych zagadnień.